Startuje Fotosfera Stojaqa

Fotosfera Stojaqa będzie „…. o czystej radości naciskania spustu migawki… wielokrotnie! O słodkim dźwięku migawki i eksplozji wybuchającej w twojej głowie i sercu, gdy robisz zdjęcie… Robisz zdjęcie i masz świadomość, ze coś właśnie zamrożono w ciągle zmieniającym się świecie. Coś zatrzymało się na wieczność. Nakryłeś właśnie czapką chwilę, która w innym wypadku odeszłaby na zawsze, a ty możesz do niej wrócić, kiedykolwiek tylko zechcesz, przyjrzeć jej się, niezależnie, czy jest niezwykła, czy pospolita….” (Joe McNally „Uchwycić moment”)
Jestem fotografem amatorem, świadomym swoich warsztatowych niedoskonałości. Będę jednak chętnie pokazywał swoje zdjęcia na fotoblogu, a największą dla mnie nagrodą będzie Wasza, Drodzy Czytelnicy Internauci, obecność na nim. Dla uatrakcyjnienia jego zawartości, tematyka nie ograniczy się tylko do fotograficznej. Istotnym wyróżnikiem fotoblogu będzie stosowanie treści o wymowie pozytywnej i optymistycznej. Nie będzie tu miejsca na malkontenctwo i narzekanie. W czasach, gdy jesteśmy atakowani z wszystkich stron setkami tysięcy negatywnych informacji, tu nie będzie miejsca na pesymizm i złe emocje.

Jeden komentarz

  1. I think this is among the most significant info for me. And i am glad reading your article. But want to remark on some general things, The website style is wonderful, the articles is really great D. Good job, cheers bbbgegebdbeb

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s