Koncertowy tydzień…


OLYMPUS DIGITAL CAMERAJuż po koncercie TOTO… Tym razem byłem blisko artystów, mogłem się zatem przyjrzeć dokładnie ich posturom, twarzom, mimikom. To już goście nie pierwszej młodości, a jednak co mi bardzo utkwiło w pamięci – czujacy rocka całym sobą. Fantastyczne, że faceci koło sześćdziesiątki przepełnieni są rockowymi klimatami. Daje mi to mnóstwo energii i nadziei, że nie zawsze „zaawansowany” wiek równoznaczny jest z „ustatkowanym i wycofanym” stosunkiem do muzyki. Można wchodzić
w starość z rockowym impetem!!!

Niech Chłopaki z TOTO swoją „rockowością” zarażają jeszcze przez długie lata…
Jutro jeszcze większe wyzwanie i większy dreszcz emocji. Na festiwalu Matal Hammer w Katowicach, jako gwiazda wieczoru, wystąpi Dream Theater. Tu już będzie muzyczny dynamit! Bardzo na to liczę, ponieważ dawka takich emocji jest mi potrzebna i daje mi zawsze  „kopa” na kolejne miesiące – do następnego koncertu DT.
Na deser link do hitu bardzo starego, często wykpiwanego przez przeciwników DT (ale również przez niektórych fanów tego zespołu), ale którego regularnie słucham, i przy którym zawsze się dobrze bawię:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s