Dla Was KOBIETY !

Tym wpisem chciałbym wyrazić szacunek Polskim Kobietom, które od kilku dni pokazują nam jak kochać WOLNOŚĆ.
Jestem oniemiały z zachwytu patrząc na ich entuzjazm i zaangażowanie.
Będąc młodym człowiekiem brałem udział w strajku na Politechnice Warszawskiej, występując przeciw tym, którzy łamali nasze prawa i decydowali o naszej teraźniejszości i przyszłości, byłem drobinką, okruszkiem, który składał się na ocean siły pragnącej wolności. Poznałem to uczucie bycia w centrum czegoś, co nienazwane często staje się zalążkiem jutrzenki nowego, czystego, świeżego, pięknego jutra.
Dziś z nadzieją spoglądam na (niestety zasłonięte) twarze młodych kobiet, dla których wolność jest niezbywalną i największą wartością.
Moje Panie – SZACUN!!!
Pragnę wesprzeć Was swoimi myślami i całym sercem. Ale to nie wszystko. Jestem autorem kilku książek, które wydałem własnym sumptem. Nie są to bestsellery, nie są to pozycje leżące na głównych regałach wielkich księgarń… Właściwie to żadnych… Są jednak owocem mojej twórczości i dla mnie mają specjalną wartość. Pragnę przeznaczyć przychód ze sprzedaży po 10 egzemplarzy Przypadków Juliana #, Przypadków Juliana ##, Altera i albumu pt. Fotowyprawa pachnąca lawendą na rzecz Centrum Praw Kobiet.
Książki można zamawiać wysyłając maila na adres: stojaq.bis@gmail.com, dołączając skan przelewu na rachunek Centrum: 59 1020 1156 0000 7102 0059 9241 oraz adres do wysyłki.
Proponuję przyjąć najniższą cenę za pierwsze trzy pozycje w kwocie 20 zł, za album 40 zł za egzemplarz. Po przekazaniu mi w/w informacji wyślę pocztą na wskazany adres wybrany tytuł (pokrywam koszty przesyłki na terenie Polski). Książki zostaną wysłane niezwłocznie, biorąc pod uwagę ograniczenia covidowe.


Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s